sobota, 24 sierpnia 2013

~33~


Cześć wszystkim :) Dzisiejszy dzień spędziłam dość fajnie, spotkałam się z koleżanką z którą dość dawno się nie widziała, uśmiałyśmy się za wsyzstkie czasy i wszystkie plany na naszą magic night za tydzień w piątek dopięłyśmy na ostatni guzik, mam nadzieję, że wszystko wypali i będziemy się świetnie bawić, ale na razie nie zdradzę wam szczegółów. :] Wieczorem spotkałam się z Agatą, oczywiście musiałyśmy zaliczyć dwa odcinki Skinsów, zjadłyśmy chilli, pogadałyśmy, jak to dziewczyny pozwierzałyśmy się sobie nawzajem no i niedawno weszlam do domu, ogarnęłam się i teraz mam zamiar odpoczywać, słuchawki na uszy, gorąca herbata bo dość zimno się zrobiło i przegląd ulubionych blogów.. A jutrzejszy dzień? Spędze w domu, w gronie roodzinnym jak i wśród znajomych rodziny :) A dzisiejsze zdjęcie związane z moimi nowościami kosmetycznymi. ; 
  • 1 - Perfum C-thru . Uwielbiam go, ma taki lekki, aromatyczny zapach kwiatków, jak można zauważyć na zdjęciu połowy już nie ma, bo psikam się nim praktycznie przy każdej lepszej okazji.
  • 2 - Balsam do ciała Soraya . Ma bardzo przyjemną konsystencje jak i zapach. posiada jakieś drobinki, które powodują , że skóra lśni się. Jego wielki plusem jest to, że pomaga ze spalaniem tkanki tłuszczowej, mam go już chyba 3 raz i nie zamierzam zamieniać go najakikolwiek inny balsam.
  • 3 - Puder antybakteryjny miss sporty . Dostałam go jakieś 2 dni temu w prezencie od cioci i nie miałam jeszcze okazji go użyć, ale mam nadzieję, że będzie się sprawdzał.
  • 4 - Pomadka Dove. Ma bardzo przyjemny zapach i jest najlepszą ochroną dla moich suchych ust, w trakcie stosowania już w ciągu zaledwie trzech dni zauważyłam, że moje usta są w coraz lepszem stanie.
  • 5 - Szampon i intensywna odżywa 2w1 Gliss Kur , dostałam go dzisiaj od mamy bo prosiłam, żeby kupiła mi jakiś nowy szampon bo mój się skończyć, niestety nie stosowałam go jeszcze, ale mam nadzieję, że pomoże mi utrzymać moje włosy w jak najlepszej kondycji.
  • 6 - Płyn do demakijażu Rimmel . Idealnie zmywa makijaż, nawet tusz wodoodporny. Jestem z niego bardzo zadowolona. 

I to na tyle z moich nowości, a Wy dziewczyny posiadacie któryś z produktów? Jesteście zadowolone czy może nie? Czekam na komentarze z waszą opinią. Buźka . xxx